ucak-bileti-haberleri
Kategorilerim

Uçak Bileti Haberleri

Diğer İçeriklerim (19)

Bağlantılar
THY En az 100 Uçak Alıyor!

Dünyanın En Güzel Hediyesi Sonuçları Belli Oldu

2013-01-20 19:45:00
Dünyanın En Güzel Hediyesi Sonuçları Belli Oldu |  görsel 1

 

Dünyanın En Güzel Hediyesi Kampanyası Sonuçları Belli Oldu!

(resmi büyütmek için üzerine tıklayabilirsiniz.)

Uçak bileti kampanyası olmasa da sektör ve yolcular açısından önemli olan bir haberi daha paylaşalım istiyoruz. Pegasus'un geçen sene yaptığı gibi bu sene de yenilediği kampanyası "Dünyanın En Güzel Hediyesi" kampanyasının sonuçları belli oldu. Yeni bir pegasus uçağına çocuğunuzun adının koyulacağı kampanya yine yoğun ilgi gördü.

 

Buna göre kampanyada uçağa ismi verilecek talihli "Beren Karaman" olmuştur. Kampanya katılım koşulları gereği uçağa büyük ihtimal "Beren K" ismi verilecektir. Yedek talihli ise "Ayşe Rana Bayram" olmuştur.

 

Yeni Kampanya Yapılacak mı?

Pegasus'un bu kampanyasının katılım koşullarında sonraki yeni uçak alımlarında yine adetleri olduğu üzere uçaklara kendi çalışanlarının yeni doğan kız bebeklerinin adlarını vermeye devam edecekleri bildiriliyor. Bu nedenle yakın bir zamanda yeni bir kampanya olacağını sanmıyoruz. Ancak 100 uçaklık rekor sipariş veren Pegasus'un önümüzdeki yıllarda çok ses getiren bu kampanyayı yeniden gündeme alabileceği de ihtimaller dahilinde. Bunun yanında 2014 yılı için de yeni bir kampanya yapılması da söz konusu olabilir. Gelişmeleri oldukça sitemizden duyurmaya devam edeceğiz.

 

 

0
0
0
Yorum Yaz